Trenér taichi Ostrava,

který pořádá kurzy tai chi pro začátečníky.

„Přístup trenéra ve cvičení je malá věc, která tvoří velké rozdíly“. Trenér Marcel Malec

Tai chi trenér Marcel

a jak se dostal ke cvičení tai chi v Ostravě

Cvičím od dětství. Nejprve judo a pak v dospělosti různá bojová umění (Aikido, Musado) ale po 33 narozeninách se začali u mě postupně projevovat první zdravotní problémy.

Až jednou mi má imunita a bolavá záda řekli: A dost! Následně mi zdraví omezilo činnost na poli bojových umění. Nechtěl jsem se smířit s tím, že již nemohu trénovat a žít pohybem.

Naštěstí jsem začal objevovat nové možnosti. Zjistil jsem, že se dá trénovat i jinak. Cvičení, které zdraví obnovují, tělo a mysl uzdravují, energii neberou, ale naopak dávají.

Během praktikování těchto cvičení jsem zjistil, že mě přestala bolet bedra, mám tak zdravá záda. A navíc mi cvičení pomáhá i v oblasti psychické hygieny (stres).

Ing Jan Czernín

Perfektní atmosféra a přístup Marcela jsou hlavní důvody, proč toto cvičení navštěvuji.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Yvetta Dudová

Umí vysvětlit, pochválit, oceňuji velice jeho individuální přístup a hlavně božskou trpělivost.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Pavla Klimková

Všem, kdo hledají cestu ke zdraví a pohodě je Marcel ta pravá volba.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Přístup trenéra

ve cvičení tai chi je malá věc, která tvoří velké rozdíly.

Zkušenosti tai chi trenéra Marcela

To jsou hodiny, dny, týdny, měsíce a roky praxe ve výuce druhých. Mám za sebou +4000 hodin praxe.

Mé zkušenosti jsou nejen z výuky skupinových lekcích, ale i z privátní výuky

Tai chi pro zdravotně znevýhodněné – tai chi praxe obnáší i výuku Tai chi fit programu pro různé neziskové organizace, kde pomáhám cvičením lidem se zdravotním omezením (epilepsie, duševní onemocnění, zrakově postižení, senioři na invalidním vozíčku).

Tai chi v kanceláři – také mám dlouholeté zkušenosti se cvičením tai chi fit zdravotního programu přímo na pracovištích firem. Jedná se o cvičení šité na mírů kancelářským zaměstnancům v době sedavé. 


Stalo se vám,

že jste si v restauraci objednali jídlo, které v nabídce vypadá lákavě, ale skutečnost je na hony vzdálená původní představě? Mě také.

A to neplatí pouze o jídle. Co udělat, abyste nekupovali zajíce v pytli?  Přijďte otestovat nejen samotné cvičení, ale i mě jako trenéra.