Uvolněné tělo a mysl

Vneste klid do svého těla a mysli. Dovolte si sundat nohu z plynu a zpomalit, dopřát si kvalitní čas jen pro sebe.

TAICHI LEKCE ZDARMA

Taichi na stres a bolest zad z kancelářské židle

Potřebujete se nadechnout uprostřed všech tlaků a povinností, které na vás každodenně útočí ze všech stran? Toužíte také po tom fungovat na 100%?

PŘIJĎTE NA TAI CHI FIT LEKCI ZDARMA

Jeden z nejčastějších mýtů?

S bolesti v zádech z kancelářské židle dokážu fungovat na plné obrátky a podávat dobré výkony.

Spousta lidí bolest zad v době sedavé podceňuje a roztáčejí tak nekonečný kolotoč poposedávání na kancelářské židli, nepohodlí a bolesti. To vede k únavě, podrážděnosti a nižší soustředěnosti. A přichází stres a svalové napětí.

TAICHI FIT

Na lekci zdarma zjistíte

👉 Jakým tai chi pohybem ze sebe setřást následky stresu a zklidnit nervový systém

👉 Jak jemným, pomalým a plynulým tai chi cvikem uvolnit šíji a ulevit si od bolesti krční páteře z počítače

👉 Účinný kloubní čínský cvik na bolest zápěstí z počítače, ale i bolavý loket a rameno


Kdo vás bude lekcí provázet?

Jsem Marcel Malec a jsem profesionální trenér. Více než 15 let pomáhám nejen Ostravanům rozpustit stres, uzdravovat vás z bolesti v zádech z kancelářské židle i od bolesti zápěstí z počítače. Moji velkou vášní je pečovat o vaše tělo i duši.

Spousta mých klientů se během pár týdnů uzdravila z problémů, které je trápily i celé roky.

I já jsem sám na sobě poznal, že na to, abych se cítil spokojený a šťastný a abych se dokázal těšit ze života potřebuji být ve zdravotní kondici a mít i dostatek životní energie.

Osobně cvičením pomáhám v různých organizacích lidem s bolavou duší, nevidomým i lidem na invalidním vozíčku od mírných depresí, stresu, bolesti zad nebo rovnováhou.

Naučím vás, jak si tai chi zamilovat a využít jej k péči i k zesílení.

taiji trenér Ostrava

Co očekávat od tai chi fit programu s lekcí zdarma?

  • Rozpohybujete celé tělo od hlavy až k patě
  • Uvolníte ztuhlé klouby a napětí ve svalech
  • Zpomalíte a uklidníte se, zažijete vnitřní klid
  • Probudíte a jemně posílíte oslabené svaly
  • Fit pro mozek, zlepšíte koordinaci i paměť
  • Blahodárné dechové cvičení vás prodýchá
  • Načerpáte a rozproudíte energii v celém těle
  • Stimulujete vnitřní orgány k lepšímu výkonu
  • Povzbudíte centrální nervový systém

SRDCE PROGRAMU

Srdcem celého programu je jemné, ale skutečně mocné starobylé cvičení pro moderní hektickou dobu TAI CHI.

Funguje velmi rychle i jako „první pomoc“, když se potřebuje zbavit nahromaděného napětí a stresu po náročném dni. Budete se cítit uvolnění, rozdýchaní a svěží.

Jak to chodí na lekci zdarma?

Lekce trvá celou 1 hodinu. Ukážu vám ihned celé cvičení tai chi, takže nemusíte čekat na postupné „odkrývání“ jednotlivých metod cvičení. Často to v jiných klubech funguje tak, že cvičíte jen 1 metodu cvičení celý kurz, který trvá třeba 3 měsíce. V tai chi studiu si tak uděláte okamžitě náhled na celé cvičení programu Tai chi fit.

Projdeme celou lekcí krok za krokem. Tai chi totiž není o množství pozic, které uděláme, ale o preciznosti a detailnosti, se kterou je zvládneme.

👉 Těla jsou ochablá a nefungují správně

👉 Nedělají to, co by přirozeně měla, takže vám nestačí jenom ukázat, jak má tai chi pozice vypadat.

👉 Potřebujete ještě vysvětlit, jak přesně se v ní máte aktivovat a co přesně v ní máte udělat

To znamená, jak nastavit trup, ruce a nohy. Kde dát váhu a kde se naopak uvolnit. A díky tomu se začnou dít divy.

Zní to slibně, že?

Tai chi silně působí nejenom na tělo, ale i na duši.

Zvládáme 20 věcí najednou, od rána do večera plníme jeden úkol za druhým, staráme se o domácnost, pracujeme a náš klid je ten tam.


Často si ho pak neumíme navodit ani ve chvílích odpočinku. Mysl stále těká a napětí s nutkáním k činnosti nepovoluje.

Máte to někdy taky tak?

Že pak toužíte aspoň na chvíli se zastavit. Nejenom v těle, ale i v duši.

Že si přejete uvolnit se, vrátit se do prožitku tady a teď a všechnu pozornost mít pouze pro daný okamžik. S radostí a vnitřním naplněním, které nám byly naprosto přirozené, když jsme byli malé děti.

A právě zde je podle mě to největší požehnání, které opravdu kvalitní, pokojné a vědomé taichi umí přinést. Konečně s ním prožijete ten hluboký klid a zcela spontánně začnete hojit svoji duši.

Reference

Co o účincích říkají absolventi kurzu?

Myslím, že to vypovídá za vše

…hodiny jsou velmi přínosné pro regeneraci těla i mysli

Cvičení tai-chi jsem chtěla vyzkoušet z důvodu jeho příznivých účinků na soustředění mysli, na koordinaci pohybů a na celkovou harmonizaci  – zapojuje celé tělo (klouby, vazy, šlachy) včetně mozku – dá se tedy považovat za cvičení body and mind a můžeme je trénovat v každém věku bez ohledu na kondici.
Hodiny cvičení tai-chi s Marcelem probíhají v příjemné atmosféře v malé skupině cvičících a jsou velmi přínosné pro regeneraci těla i mysli.
Zuzka Manďáková
…dává mi neskutečný relax od každodenních starostí

Na každou hodinu tohoto kurzu Tai chi s Marcelem se moc těším. Dává mi neskutečný relax od každodenních starostí, pomáhá mi sklidnit mysl i duši . A hlavně zpomalit v dnešní uspěchané době.

A nejvíce mi pomáhá od bolestí zad, ramenou a šíje. Za toto cvičení jsem neskutečně vděčná Marcelovi, který kurz vede. Věnuje se každému individuálně, pomůže, poradí.

A opravdu je to úžasný člověk,který vychází lidem vstříc. Moc ti za všechno z celého srdce děkuji Marceli
Jana Cesková

Tomu já říkám účinná „meditace v pohybu“ tai chi pro začátečníky. Stačí 1 lekce (jen jedenkrát týdně) a změny už se dějí.


Taky si změny můžete dopřát. Pojďte na bezplanou lekci tai chi. Vyberte si z rozvrhu kurz, kde jsou ještě volná místa a kde probíhá lekce zdarma. Přihlaste se na lekci včas, ať nepromeškáte svoji šanci. Jinak vám někdo jiný může místo vyfouknout.

(Neuvedené kurzy v úterky 18:00 a středu v 16:30 jsou beznadějně obsazené)

2 měsíční kurz​ tai chi fit | Kurz má 8 lekcí
Kurzovné: 2 395,00Kč
Volná místa: volno
Lekce zdarma: ANO

2 měsíční kurz​ tai chi fit | Kurz má 8 lekcí
Kurzovné: 2 395,00Kč
Volná místa: volno
Lekce zdarma: ANO

2 měsíční kurz​ tai chi fit | Kurz má 7 lekcí
Kurzovné: 2 095,00Kč
Volná místa: volno
Lekce zdarma: ANO

Tai chi fit

Posílí vás na těle, oblaží na duši, obohatí vás o mnoho praktických zdravotních souvislostí a ještě vás naučí, jak to vše použít v praxi.

Velmi důležité přitom je, že celým kurzem vás provedu krůček po krůčku.

Když se tedy podíváte na celý kurz Tai chi fit, dostanete opravdu komplexní balíček.

Zdraví

Ukážu vám, že doopravdy účinné cvičení umí léčit během pár minut denně. Naučíte se cvičit tai chi tak, aby pro vás bylo opravdu léčivé. Všechny svaly, všechny klouby, všechny šlachy, celá páteř, každá část vašeho těla se začne hojit.

Nádherný prožitek

Cviky budete prožívat a zcela jasně ucítíte, že je cvičíte správně. Tai chi fit vás začne obrovsky bavit a zjistíte, že to je jedna z nejpříjemnějších věcí, které si v životě můžete dopřát.

Hluboký klid

Začnete se pomalu a spontánně uzdravovat i na duši. Rozprostřou se ve vás znovu hluboký klid, bezpečí, uvolnění a pocit „všechno je v pořádku“. Vrátíte se také mnohem více do svého středu a do „tady a teď“.

Skvělá investice a vynaložený čas

Když se naučíte Tai chi fit, dostanete naprosto perfektní základ. Vstupte se mnou do světa bez bolestí zad z kancelářské židle, kde je péče o tělo efektivní, výživná a doopravdy příjemná.

…cvičení pomohlo na karpální tunel a rameno

Navštěvovat kurzy tai chi bylo výborné rozhodnutí a na lekce se vždy moc těšim. Člověk si zde příjemně odpočine od uspěchaného světa, dokáže na chvíli vypnout a myslet jen na sebe.

Moc mi tohle cvičení pomohlo i při bolestech spojených s karpálními tunely a ramenem.

Děkuji Marcelovi, že je tak skvělým trenérem.
Eva Kirchnerová
…pomáhá pro odbourání stresu

Tai chi pro mě představuje (kromě pohybu) především relax a zharmonizování těla, pomáhá i pro odbourání stresu.

Také mi vyhovuje, že skupina není velká a kromě společného cvičení se nám Marcel věnuje i individuálně, abychom se stále zlepšovali.
Marta Humplíková

Teď se ještě podíváme na vaše nejčastější otázky

Ano, určitě. Cvičení přizpůsobím při bolestech, zkrácených svalech nebo při únavě. Skvělé je pak to, že vy sami jste ti, kdo si dávkují náročnost samotného cvičení. V praxi to pak znamená, že začátečníci a lidé s omezeními cvičí velmi jemně, a teprve jak sílí, uzdravují se a nabývají zkušeností, tak může být cvičení i náročnější.

Podle mých zkušeností si zdravotní Tai chi fit užívá každá žena i muž. Mladší i starší, štíhlejší i plnější, hypermobilní i ti se zkrácenými svaly.

Pánové, muži i chlapi! Jsem tak rád, že jste dočetli až sem. Velká část populace si myslí, že je tai chi pouze pro ženy.

Tai chi fit je ale ideálním cvičením i pro muže! Vždyť i vás bolí záda z kanclu, potřebujete zmírnit stres a uvolnit ztuhlost. Tai chi vyžaduje precizní koordinaci i schopnost dlouhodobé koncentrace mysli. A to jsou přeci kvality, které vyspělého muže přímo definují! Takže jestli vás to láká, neváhejte a připojte se k nám. Za dobu mé výuky prošlo kurzem mnoho mužů, bojovníků, kteří trénují bojová umění, bývalí vzpěrači a další sportovci, ale také ti co hrají na hudební nástroje nebo tančí.

Ano, ano, ano 🙂 Začátečnictví je spíše výhrou než problémem. Pokud se s tai chi teprve seznamujete, osvojíte si hned v prvopočátku jeho skvělé provedení, které nasedne na vše, čím projdete později.

Naprostá většina cvičí 1x týdně a všichni si užívají účinky pro tělo a mysl. Není tedy nutné cvičit 2x nebo 3x týdně, aby váš trénink mohl být efektivní a funkční.

A teď už opravdu není co rozmýšlet ani odkládat.

Pojďte do toho se mnou hned teď.

Máte nějaké otázky? Napište mi na: marcel@taichistudio.cz a já vám rád odpovím.