HODNOCENÍ TAI CHI STUDIA

Reference tai chi Ostrava

Nejdůležitější je to, co si z naší spolupráce a společného cvičení odnášíte vy. Lepší zdraví, více energie a vitality.

To co učím opravdu funguje. Tu je důkaz.

POMÁHÁ TAI CHI S MARCELEM?

Ne nadarmo má kapitán více hvězdiček ⭐️⭐️⭐️⭐️️ než praporčík. Jsou klienti spokojeni s Tai chi fit programem, který vedu? Mají se mnou, trenérem Marcelem výsledky?

…mi přineslo pozitivní zlepšení problémů s psychikou
Vážení přátelé, cvičení s Marcelem mi přineslo pozitivní zlepšení problémů s psychikou i fyzickým zdravím.
Perfektní atmosféra a přístup Marcela jsou hlavní důvody, proč toto cvičení navštěvuji. Doporučuji všem věkovým skupinám pro řešení oblastí – pohyb a psychika.
Ing. Jan Czernin
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
..mě nabíjí energií a uvolňuje ztuhlé svaly
S Marcelem se znám už pár let. Po delší přestávce jsem se k tai-chi vrátil a musím říct, že mě opět nabíjí energií a uvolňuje ztuhlé svaly.
Cvičení neklade žádné zvláštní fyzické nebo jiné nároky ani nevyžaduje speciální vybavení. Dá se přizpůsobit tělesným a zdravotním možnostem každého cvičícího.
Marcel má klidný a trpělivý přístup. Některé cviky jsou natolik přirozené, že se mi zautomatizovaly a podvědomě je provádím, aniž bych si toho byl vědom. 🙂
Je to paráda.
Mgr. Tonda Liška
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
..ve stresujícím období to je balzám pro tělo i duši
O cvičení tai chi jsem uvažovala již dlouho předtím, než jsem začala navštěvovat kurzy. Ačkoliv jsem zpočátku měla obavy z neznámého, přihlásit se na kurz bylo jedním z nejlepších rozhodnutí.
Skvělý individuální a přátelský přístup doplněný útulným prostředím s příjemnou atmosférou dodává domácký pocit, ve kterém se dokážu naprosto uvolnit.
Profesionálním přístupem Marcela dostává každý cvičící potřebnou pozornost a umožňuje tím jejich individuální rozvoj. Zejména ve stresujícím období to je balzám pro tělo i duši.
Ing. Alex Bodacz
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
…celkový klid, odpočinek , radost z pohybu
Celkový přístup Marcela jako trenéra i jako člověka mne oslovil. Jeho individuální přístup ke klientovi, tak práce se skupinou mi přinesla celkový klid, odpočinek , radost z pohybu , pocit , že dělám něco příjemného a dobrého pro sebe.
Marcel je profík , který má přehled , zkušenosti a znalosti. Oceňuji i to, že je možno si první lekci vyzkoušet zadarmo a zjistit tak, zda-li průběh lekce, výuka i vzájemné energie trenér-klient jsou v souznění..
Děkuji za tato milá setkávání a těším se na další lekce Tai chi pod jeho vedením. Vřele mohu každému doporučit.
Linda Michnnová
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
…hodiny jsou velmi přínosné pro regeneraci těla i mysli
Cvičení tai-chi jsem chtěla vyzkoušet z důvodu jeho příznivých účinků na soustředění mysli, na koordinaci pohybů a na celkovou harmonizaci  – zapojuje celé tělo (klouby, vazy, šlachy) včetně mozku – dá se tedy považovat za cvičení body and mind a můžeme je trénovat v každém věku bez ohledu na kondici.
Hodiny cvičení tai-chi s Marcelem probíhají v příjemné atmosféře v malé skupině cvičících a jsou velmi přínosné pro regeneraci těla i mysli.
Zuzka Manďáková
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

…je velmi ochotný, vstřícný
Již šestým rokem navštěvuji cvičení taiji vedená panem Marcelem Malcem. Tato cvičení jsou vedená na velmi profesionální úrovni, pan Malec je velmi ochotný, vstřícný a v mnoha případech velmi trpělivý.
Velmi moc děkuji za jeho přístup a doporučuji všem zájemcům o cvičení taiji návštěvu těchto jeho kurzů. 
Pepa Kratochvíl
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
…cvičení pomohlo na karpální tunel a rameno
Navštěvovat kurzy tai chi bylo výborné rozhodnutí a na lekce se vždy moc těšim. Člověk si zde příjemně odpočine od uspěchaného světa, dokáže na chvíli vypnout a myslet jen na sebe.

Moc mi tohle cvičení pomohlo i při bolestech spojených s karpálními tunely a ramenem.

Děkuji Marcelovi, že je tak skvělým trenérem.
Eva Kirchnerová
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

…cvičení zaměstná nejen tělo, ale příjemným způsobem i mysl.
Tai chi jsem si dlouho rozmýšlela, bála jsem se začít s něčím, co nikdo z mého okolí necvičil. Hledala jsem spíš menší skupinu, kde se trenér věnuje každému podle potřeby.

Cvičím u Marcela už čtvrý rok a tai chi můžu jen doporučit. Dlouhodobá práce v sedě mi nastartovala celou řadu zdravotních problémů jako např. bolesti v oblasti krční a bederní páteře, nebo taky zatuhlé trapézy a pretížené zápěstí.

Lekce začíná pomalou rozcvičkou, kdy nejprve uvolňujeme právě i tyto namožené partie a dále se pak při pomalém cvičení s rekaxační hudbou učíme sestavy, které zaměstnají nejen tělo, ale příjemným způsobem i mysl. Tai chi jsem si prostě zamilovala.

 
Lenka Nieslerová
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

…dává mi neskutečný relax od každodenních starostí
Na každou hodinu tohoto kurzu Tai chi s Marcelem se moc těším. Dává mi neskutečný relax od každodenních starostí, pomáhá mi sklidnit mysl i duši . A hlavně zpomalit v dnešní uspěchané době.

A nejvíce mi pomáhá od bolestí zad, ramenou a šíje. Za toto cvičení jsem neskutečně vděčná Marcelovi, který kurz vede. Věnuje se každému individuálně, pomůže, poradí.

A opravdu je to úžasný člověk,který vychází lidem vstříc. Moc ti za všechno z celého srdce děkuji Marceli
Jana Cesková
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

…chodím po cvičení odpočinutá, zrelaxovaná a s úsměvem na tváři
Před pár lety jsem si uvědomila, že potřebuji udělat něco pro sebe. Potřebovala jsem najít něco, kde se uklidním, zrelaxuji, naučím nové věci a poznám nové lidi se stejným zájmem.

Vzhledem k mým problémům s nohami, jsem hledala něco, kde se „neskáče, neběhá, ale naopak zklidní a procvičí tělo“.

Tai-chi mě oslovilo a nadchlo, stejně jako přístup Marcela. Člověk chodí po cvičení odpočinutý, zrelaxovaný a s úsměvem na tváři a tak by to mělo být.
Šárka Dedková
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

…načerpat energii a vnitřní klid, zbavit se stresu
Hledala jsem sport, při kterém se dokážu zklidnit, odpočinout si, načerpat energii a vnitřní klid, zbavit se stresu.

Všechno tohle jsem našla a ještě k tomu mě to moc baví a užívám si to díky osobnímu přístupu trenéra i příjemnému kolektivu.
Vendula Michálková
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

…pomáhá pro odbourání stresu
Tai chi pro mě představuje (kromě pohybu) především relax a zharmonizování těla, pomáhá i pro odbourání stresu.

Také mi vyhovuje, že skupina není velká a kromě společného cvičení se nám Marcel věnuje i individuálně, abychom se stále zlepšovali.
Marta Humplíková
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

…zlepšila se rovnováha těla, dokážu již také mentálně vyčistit mysl
Po prodělané mozkové příhodě před třemi lety se kvalita života podstatně změnila. Před tím jsem byla velmi aktivní a plna elánu a najednou to bylo jinak.

Manžel pro mne hledal alternativu cvičení, která by pro mne byla vhodná a pomohla mi pomalou a nenásilnou cestou navrátit hybnost, ztracenou energii a uchovat mentální svěžest. Protože v mládí provozoval čínská bojová umění a byl obeznámen s účinky, zvolil pro nás cestu taiji.


Hledali jsme možnost cvičení s individuálním přístupem a v malé skupině lidí, kde bude způsob cvičení orientován výhradně na zdraví, ne na výkon.


Očekávání se naplnila po nalezení cvičení s trenérem Marcelem v Ostravě. Také nás oslovil jeho příběh, kde uvádí, jak se k tomuto cvičení dostal.


Navštěvujeme cvičení od dubna 2018 oba s manželem. Marcel je velmi trpělivý a ke každému z nás přistupuje individuálně podle jeho možností a schopností.
Stela Tesarczyková
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

…jsem zaznamenala úlevu od bolesti krční i bederní páteře
Po padesátce jsem si začala uvědomovat, že potřebuji zvolnit a udělat něco pro své zdraví.

Náhodou se ke mně dostal článek o tom, jak tai-chi a podobná cvičení kladně ovlivňují nejen tělesnou kondici, ale i tu duševní.

Hledala jsem proto ve svém okolí, kde bych mohla cvičení vyzkoušet a volba padla na Marcela.

Jeho individuální trenérský přístup mi opravdu sedl. Už po pár týdnech jsem zaznamenala úlevu od bolesti krční i bederní páteře a našla jsem si i nové přátele ve věku 20 – 65 let.

Lenka Goralčíková
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

LEKCE ZDARMA

Už žádný ztuhlý krk a bolest zad z kancelářské židle ani bolest zápěstí z počítače.

Tai chi fit má moc radikálně zlepšit a změnit váš život. Zasloužíte si být svěží, uvolnění i nabití energií a prožít den s radostí!