Děkuji za důvěru

Mám velkou radost, že chcete získat lepší zdraví. Ať už jsou to bezbolestná záda, uvolnění, zklidnění nebo odpočinout si od stresu, tak vy si to zasloužíte. Mít chvilku jen a jen pro sebe v oáze klidu a pohody, kde stres a shon nemá místo.

Tai chi fit je trénink, který pomáhá od 1 chvíle, od prvního dne a já se na vás těším v kurzu, stačí jen vyplnit přihlášku.

UPOZORNĚNÍ

DŮLEŽITÉ: Snažím se být férový, takže předem upozorňuji na to, že:

(obchodní podmínky a ochrana osobních údajů)

❌Uhrazené kurzovné ani jeho část není možné vracet podle § 1837 písm. j) NOZ.

❌Uhrazené kurzovné ani jeho část nelze převádět do následujícího kurzu.

❌Nevychozené lekce není možno převádět do následujícího kurzu a požadovat snížení kurzovného za nový kurz.

✅Jestli bude uhrazený kurz zrušený z mé strany (nemoc), samozřejmě vám kurzovné vracím v plné výši (zrušení před začátkem kurzu) nebo jeho poměrnou část (když již kurz probíhá a vy máte část lekcí odcvičených)

✅Pokud zameškáte lekce z důvodu nemoci a jiných nepředvídatelných událostí, máte možnost si tyto lekce nahradit v rámci platnosti uhrazeného kurzu, do jeho ukončení. V případě, že bude lekce zrušena z mé strany, posouvá se termín ukončení kurzu o zrušenou lekci.

👉V případě nařízení nošení ochrany nosu a úst (například roušky) při sportovních aktivitách v průběhu kurzu nemá vliv na vrácení kurzovného a budeme ve cvičení pokračovat.

👉V případě mimořádného opatření o zákazu pořádání sportovních aktivit bude cvičení přerušeno. Kurzovné se v tomto případě nevrací, ale posouvá se na dobu znovuotevření (vláda umožní konání skupinových lekcí)

Pokud souhlasíte, vyplňte prosím rezervační formulář.

Přihláška na kurz tai chi

Nezávazná rezervace místa na kurz.

Obchodní a storno podmínky a ochrana osobních údajů